c Comics Salón & AnimeSHOW - PREMIUM TICKET
VSTUPENKY PROGRAM MAPA SOUTEŽE FAQ KONTAKT

PREMIUM TICKET

Rozhodli sme sa nasledovať celosvetový trend a zaradili sme do našej ponuky vstupeniek aj vstupenku typu PREMIUM TICKET. Keďže z názvu nie je jásné o čo presne ide, rozhodli sa spísať popis a ako celá záležitosť na mieste festivalu funguje.

O ČO IDE
Ide o prémiovú vstupenku, ktorá vám dáva prístup k nadštandardným službám, ktoré nemajú bežní návštevníci.
- umožňuje prednostný vstup na jednotlivé programy na festivale. Jednoducho je viac návštevníkov, než kapacita miestností s programom na danom festivale. U nás máme síce veľký výber programu, ale vidíme, že na tie najsledovanejšie veci predovšetkým v hlavnej sále ako Cosplay, Karaoke, KPOP Showcase je ťažké sa dostať, taktiež na niektoré vychytené prednášky. Preto sme sa rozhodli vyhovieť nespokojným a vďaka PREMIUM TICKET vstupenke sa dostanete na všetko. Toto je teda hlavný zmysel PREMIUM TICKET vstupenky.
- Dostanete pamatnu PREMIUM TICKET VSTUPENKU, je to pamatny predmet v limitovanom mnozstve.
- Dostanete visačku PREMIUM TICKET (tou sa budete preukazovať na festivale), tá je tiež v limitovanom množstve.
- Dostanete tričko festivalu

AKO TO FUNGUJE?
1. Objednáte si vstupenku PREMIUM TICKET na našom webe a následne ju zaplatíte.
2. My vás budeme následne kontaktovať ohľadne veľkosti trička a pokynov.
3. Na festilave na vstupe nájdete stánok vybavujúci PREDPREDAJ, preto že ste si svoj lístok kúpili v predpredaji. Tu poviete, že ste si cez web v predpredaji kúpili PREMIUM TICKET vstupenku (budú vás hľadať v PREMIUM TICKET zozname). Na overenie je treba sa preukázať dokladom totožnosti. Po overení vašej totožnosti na tomto stanovisku dostanete pásku na ruku, menovku, šnúrku na krk s visačkou PREMIUM TICKET a tašku s TRIČKOM festivalu a pamatnou vstupenkou.
4. Ak ste v kroku 4. dostali všetko vymenované, máte všetko a môžte na festival. Ak nie, tak sa svojich práv dožadujte a dajte si zavolať vedúceho vstupeniek.
5. Na festivale máte prednostné právo vstupu na program počas prvých 10 minút od začiatku konkrétneho programu. Pri vstupe na konkrétny program sa treba preukázať vysačkou a páskou na ruke.
6. V prednáškových miestnostiach sa treba nahlášiť vedúcemu miestnosti a ten vám dá miesto v prednej rade. Väčšinou má červené tričko, ale proste sa ozvite, že máte prednostné právo sedieť v prednej rade.
7. V hlavnej sále máte vyhradený celý predný rad, ktorý je označený ako VIP. Na vstup do hlavnej sály použite vstupné dvere cez ľavú stranu. Táto je určená na vstup len pre PREMIUM TICKET a MEGA TICKET. Ostatní bežní návštevníci vstupujú dverami z druhej strany.
8. V prípade akýchkoľvek otázok a nedorozumení na mieste nás neváhajte kontaktovať.

VSTUPENKY PROGRAM MAPA SOUTEŽE FAQ KONTAKT
Copyright 1988-2024 Róbert Žittňan - All rights reserved