c Comics Salón & AnimeSHOW - SÚTAŽE
VSTUPENKY PROGRAM MAPA SÚŤAŽE FAQ KONTAKT

SÚŤAŽE - Registrácia - AS2024


HLAVNÉ SÚŤAŽE FESTIVALU:

ActionPlay - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Fotografická súťaž pre milovníkov akčných figúriek. Súťažiaci posielajú svoje fotky akčných figúriek naranžovaných do rôznych prostredí a scénok.

AMV - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Za skratkou AMV sa skrýva pojem Animated Music Video. Jedná sa o zostrih scén z jedného alebo viacerých anime titulov za doprovodu hudby. Hudobný text, námet a voľba scén môže dať celému videu nový významový rozmer.

AnimeS Cosplay World Stars - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
>Prihlásení účastníci zahrajú scénku vo svojich kostýmoch, pripomínajúcich konkrétne anime, comicsové, filmové, herné a scifi & fantasy postavy. Najlepší postupuje na Európske finále.

CMV - Cosplay Music Video - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Ako je už z názvu jasné, ide o spojenie videa cosplayerov a hudby do videa. Všetci kameramani z našho conu majú teraz šancu sa predviesť.

Chibi Cosplay - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Chibi je slovo preložiteľne ako maličký. Veľa našich návštevníkov medzi časom vyrástla a nosí svoje ratolesti so sebou na náš festival a často ich oblieka do krásných cosplayov. Preto sme sa rozhodli spraviť radosť práve týmto najmenším, nech majú aj oni pekný zážitok a spomienku na festival.

Cosplay - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Prihlásení účastníci sa prezentujú vo svojich kostýmoch, pripomínajúcich konkrétne anime, comicsové, filmové, herné a scifi & fantasy postavy, ich verné napodobenie hodnotí komisia a diváci

Cosplay Divadlo - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Prihlásení účastníci zahrajú scénku vo svojich kostýmoch, pripomínajúcich konkrétne anime, comicsové, filmové, herné a scifi & fantasy postavy, ich verné napodobenie hodnotia diváci.

Cosplay Champions - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Prihlásení účastníci sa prezentujú vo svojich kostýmoch, pripomínajúcich konkrétne anime, manga a herné postavy, ich verné napodobenie hodnotí porota. Najlepší postupuje na Európske finále.

Cosplay World Masters - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Prihlásení účastníci sa prezentujú vo svojich kostýmoch, pripomínajúcich konkrétne anime, manga a herné postavy, ich verné napodobenie hodnotí porota. Najlepší postupuje na Európske finále.

FanArt - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA - PRIHLÁŠKA
Prihlásení súťažiaci kresliaci alebo maľujúci v štýle anime/manga/comics/scifi/fantasy budú môcť ponúknuť do súťaže svoje diela reprezentujúce existujúce postavy, ktoré budú vystavené v určených priestoroch po dobu akcie

Karaoke - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Prihlásení účastníci zaspievajú za sprievodu hudby text piesne, ktorú si sami vyberú, rozhoduje porota a diváci

KošPlay - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Prihlásení účastníci sa prezentujú vo kostýmoch vytvorených z materiálov na festivale. Hodnotí komisia.

KPOP World Festival in Slovakia 2024 - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Prihlásení účastníci súťažia v kategórii tanec a spev. Hodnotí odborná porota.

MEME Contest - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Prihlásení účastníci súťažia v čo najlepšom vytvorenom MEME.

Original Costume - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Prihlásení účastníci sa prezentujú vo svojich vlastých originálnych kostýmoch, hodnotia diváci.

Original Art - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA - PRIHLÁŠKA
Prihlásení súťažiaci kresliaci alebo maľujúci vlastné diela s originálnou myšlienkou v štýle anime/manga/comics/scifi/fantasy budú môcť ponúknuť do súťaže svoje diela, ktoré budú vystavené v určených priestoroch po dobu akcie.

PhotoCon - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Súťaž pre fotografov o najkrajšiu fotku cosplayu. Súťažiaci posielajú svoje fotky, ktoré môžu a nemusia byť s úpravami a novým pozadím.

POVIEDKA IstroCON - PRAVIDLÁ & REGISTRÁCIA
Naša dlhoročna literárna súťaž dáva na výber z 3 tém, na ktoré je možné písať poviedku. Poviedky hodnotí porota a najlepšie výjdu v literárnom zborníku ISTROCON.

VSTUPENKY PROGRAM MAPA SÚŤAŽE FAQ KONTAKT
Copyright 1988-2024 Róbert Žittňan - All rights reserved