c Comics Salón & AnimeSHOW - COSPLAY DIVADLO
VSTUPENKY PROGRAM MAPA SÚŤAŽE FAQ KONTAKT

Cosplay Divadlo - CS2023


UZÁVIERKA: 18.9.2023

KONTAKT: cosplaydivadlo.csas@gmail.com


Cosplay divadlo je určené všetkým, ktorí chcú predviesť scénku, tanec alebo inú formu divadelného umenia. Pred samotnou registráciou si prosím pozorne prečítajte nasledujúce pravidlá a dbajte na ich dodržiavanie).

COSPLAY DIVADLO – PRAVIDLÁ
1, Tejto súťaže sa môžu zúčastniť ako jednotlivci, tak aj skupiny. Skupina však nemôže mať viac ako 10 členov.
2, Vzhľadom na charakter súťaže, súťažiaci môžu mať kupované kostýmy.
3, Kostýmy súťažiacich spolu nemusia súvisieť - t.j. nemusia byť z jedného anime/hry etc.
4, Každá skupina/jednotlivec bude mať na predstavenie čas max. 5 minút. Do tohto času sa ráta aj váš príchod a odchod z javiska.
5, Po vašom odchode musí javisko ostať v takom stave, ako pred vaším príchodom. Všetko, čo ste si priniesli, si aj odnesiete. Vyhnite sa robeniu zbytočného neporiadku. Na potvrdenie, že ste si pravidla prečítali, do prihlasovacieho mailu dajte ako predmet: AS divadlo 2020.
6, Scénka musí byť vhodná pre mládež – teda žiadne urážlivé komentáre, nahota, sexuálne narážky, výrazy alebo gestá. Pri porušení tohto pravidla bude vaša scénka okamžite prerušená a celá skupina bude diskvalifikovaná.
7, V rámci bezpečnosti sa na javisku zakazuje behanie a skákanie. Žiadna zbraň nesmie byť funkčná (žiadne skutočné katany a podobne). Taktiež sa zakazuje otvorený oheň, používanie zábavnej pyrotechniky alebo laserov.
8, Predstavivosti sa medze nekladú. Scénka môže obsahovať všetko od tanečného čísla až po bojové scény (dbajte na bezpečnosť). Scénka môže obsahovať aj spev, ale nesmie sa jednať o čisté karaoke. Na to je tu iná súťaž.
9, Ak chcú súťažiaci mať v scénke hudbu alebo nahraté dialógy a iné zvukové efekty, musia ich dodať najneskôr týždeň pred konaním CS/AS. Musí sa jednať o jednu, maximálne dve nahrávky. Pokiaľ chcete poradiť, neváhajte ma kontaktovať na dole uvedený e-mail. Videá nie sú povolené.
10, Pri registrácii, alebo najneskôr do uzávierky do polnoci, musíte zaslať scenár scénky (ak sa jedná o divadlo) alebo popis (tanec, iné). Organizátor musí vedieť, čo má očakávať. Ak sa tak nestane, budete zo súťaže vylúčení.
11, Pamätajte na to, že súťaž bude prebiehať v nedeľu o 12.00, prihlasujte sa iba v prípade, že budete na festivale v tom čase prítomní. Skúška bude prebiehať pravdepodobne v nedeľu od 9.00 do 10.00. Tento termín sa ešte spresní pred akciou.
12, Súťaž bude prebiehať v rovnakej sále ako cosplay súťaž (väčšie pódium).

Organizátor si vyhradzuje právo scénku z akéhokoľvek dôvodu zrušiť alebo zakázať.

REGISTRÁCIA
Registrovať sa musíte cez formulár (KLIKNI SEM!!!) do dátumu uzávierky do polnoci. Prihlášky poslané po tomto termíne nebudú prijaté.

Všetci súťažiaci sa musia navyše prihlásiť počas CS/AS na info stánku najneskôr do soboty do 18.00, aby potvrdili, že sa súťaže naozaj zúčastnia.

Ďalšie informácie dostanete mailom.Organizátor si vyhradzuje právo zmeny podľa situácie. O zmenách budú súťažiaci informovaní e-mailom, pokiaľ to bude možné.


UZÁVIERKA: 18.9.2023

KONTAKT: cosplaydivadlo.csas@gmail.com


VSTUPENKY PROGRAM MAPA SÚŤAŽE FAQ KONTAKT
Copyright 1988-2023 Róbert Žittňan - All rights reserved